Filtry powietrza


Filtry powietrza są wykorzystywane w wielu zakładach przemysłowych, a także instytucjach użyteczności publicznej, gdzie dbają o oczyszczanie powietrza. W naszej ofercie mamy bardzo szeroki wybór filtrów obniżających poziom zanieczyszczeń, nawet w najtrudniejszych warunkach zewnętrznych. Filtrów powietrza wymagają m.in. lakiernie przemysłowe i samochodowe, hale fabryczne, urzędy, szpitale i inne budynki użyteczności publicznej. Oferujemy szeroki asortyment filtrów powietrza, w tym filtry kasetowe, filtry kieszeniowe i Paint Stop. Proponowane przez firmę FILTERPOL filtry powietrza mają bardzo dużą zdolność zatrzymywania zanieczyszczeń. Nadają się one do eksploatacji nawet w trudnych warunkach.


Filtry powietrza przemysłowe


Wysokiej jakości filtry powietrza przemysłowe zastosowanie znajdują m.in. w lakierniach, zakładach produkcji chemicznej, farmaceutycznej czy poligraficznej, w serwerowniach oraz centrach danych. Są niezbędne we wszystkich miejscach, w których ze względu na charakterystykę duże znaczenie ma oczyszczanie powietrza w stosowanych instalacjach. Oferujemy między innymi filtry do lakierni, zarówno podłogowe, jak i sufitowe, a także płaskie filtry do odciągania pyłu w warunkach podwyższonej temperatury w pomieszczeniu. Do wyboru są m.in. również filtry wstępne oraz główne do wentylacji powietrza w urządzeniach klimatyzacyjnych.


Filtry powietrza do budynków


Filtry powietrza do budynków znajdują zastosowanie nie tylko w zakładach przemysłowych, ale także w takich instytucjach jak urzędy czy szpitale. W naszej ofercie można znaleźć filtry różnego rodzaju, m.in. kompaktowe z wodoodpornej mieszanki papieru filtracyjnego z włóknami syntetycznymi czy wstępne lub końcowe kieszeniowe filtry o dużej zdolności nie tylko oczyszczania powietrza, ale także magazynowania zanieczyszczeń wewnątrz. Filtry kieszeniowe są często stosowane w urzędach, szpitalach czy hotelach. Oferujemy również płaskie filtry kasetowe do instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i grzewczych.


Filtry powietrza do wentylacji


Filtry powietrza pełnią kluczową rolę w sprawnym działaniu instalacji wentylacyjnych. Usuwają nie tylko gruby i drobny pył, ale także nieprzyjemne zapachy. Mamy w naszej ofercie dobrej jakości filtry powietrza do wentylacji różnych typów. Wśród prezentowanych w tej kategorii znajdują się specjalne włókniny filtracyjne Dust-Stop, używane w instalacjach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych jako pierwszy etap filtrowania, a także filtry przewijane typu Roll-O-Mat z włókien szklanych lub mieszanych, pełniące funkcję automatycznie przesuwanego w specjalnych urządzeniach filtru wstępnego. Posiadamy także filtry absolutne HEPA do pomieszczeń o najwyższych wymaganiach sterylności powietrza.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i służymy wszelką pomocą w wyborze.


         filtry podłogowe do lakierni Paint-Stop
         filtry sufitowe do lakierni
         filtry wstępne - włókniny typu FL
         włóknina do filtracji gorącego powietrza wersja HT-GV180G
         filtry płaskie do filtracji gorącego powietrza
         włókniny filtracyjne Dust Stop
         filtry kompaktowe
         filtry węglowe i ramy do mocowania filtrów
         filtry kartonowe labiryntowe
         filtry przewijane typu Roll-O-Mat
         ramy montażowe filtrów kieszeniowych, kompaktowych i kasetowych o głębokości do 2"
ramy montażowe

Ramy montażowe filtrów kieszeniowych, kompaktowych i kasetowych o głębokości do 2"

Ramy do mocowania filtrów wykonane ze stali
ocynkowanej lub nierdzewnej, wyposażone są w odpowiednie zapinki i uszczelnienie.


         filtry absolutne Hepa w klasach filtracji od H10 do H14
         filtry kieszeniowe
         filtry kasetowe