Filtry podłogowe do lakierni Paint-Stop


Niezwykle wydajne, proste w montażu i niezbędne do skutecznego filtrowania. W tej kategorii produktów znajdą Państwo filtry Paint Stop.


Filtry podłogowe do lakierni Paint Stop- czyli niezbędne wyposażenie


Prowadząc warsztat samochodowy lub lakiernię trzeba mieć na uwadze własne bezpieczeństwo i komfort pracy. Prezentujemy nasze filtry do lakierni Paint Stop, które znajdą swoje zastosowanie właśnie w takich miejscach. Skutecznie wyłapią one mgłę lakierniczą i inne nieczystości.


Filtry Paint Stop nie tylko do lakierni

W ofercie posiadamy filtry Paint Stop, które nadają się nie tylko do lakierni, ale także do fabryk produkcyjnych i wielu innych przedsiębiorstw. Mamy pełen wachlarz produktów o różnych grubościach i klasach filtrowania.

Niezwykle wydajne, proste w montażu i niezbędne do skutecznego filtrowania. W tej kategorii produktów znajdą Państwo filtry Paint Stop. Mata filtracyjna w filtrach Paint-Stop jest bardzo wydajna i posiada duże możliwości wchłaniania dzięki specjalnej strukturze powierzchni wylotowej filtra.

Filtry Paint-Stop Green są zgodne z normą DIN-4102. Są wolne od związków silikonu i odporne na aceton. Zapraszamy do zakupu filtrów Paint-Stop.

Parametry techniczne:

filtry podłogowe do lakierni Paint-Stop
Typ Paint-Stop Green
2"
3"
4"
Klasa filtrowania
G2
G3
G4
Materiał
Włókno szklane
Masa [g/m²]
210
240
350
Grubość materiału [mm]
50
70
100
Średni stopień filtracji Am dla farby
93-97
93-97
98-99
Początkowa strata ciśnienia [Pa]
6-30
7-40
14-60
Końcowa strata ciśnienia [Pa]
80
80
130
Odporność temperaturowa [°C]
120
Kolor materiału
Biało-zielony