Filtry kasetowe

filtry kasetowe firmy filterpol

Filtry kasetowe do klimatyzacji i wentylacji


Wszelkie instalacje klimatyzacyjne oraz wentylacyjne nie mogą zapewnić pełnej funkcjonalności bez odpowiednich filtrów o skutecznym działaniu! Filtry kasetowe do wentylacji i klimatyzacji służą do wstępnego filtrowania powietrza i doskonale radzą sobie z wyłapywaniem zanieczyszczeń, a przy tym są łatwe do zamontowania i nadają się do konstrukcji różnych typów.

Poznaj niezawodne filtry kasetowe G4


W naszej ofercie dostarczamy filtry kasetowe G4 plisowane, gładkie oraz typu fan coil. Zapewniamy filtry kasetowe we wszystkich rozmiarach, według zamówienia klienta. Nasze filtry znajdują niezwykle szerokie zastosowanie i są użyteczne zarówno w małych firmach, jak i w rozrośniętych przedsiębiorstwach w wielu branż. Chętnie stosowane między innymi w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym, chemicznym, w instytucjach publicznych, hotelach, szpitalach oraz w wielu innych placówkach publicznych.

Firma FILTERPOL oferuje szeroką gamę produktów i materiałów przeznaczonych dla technik oczyszczania powietrza (klimatyzacja, wentylacja i filtracja powietrza w lakierniach i warsztatach lakierniczych).

Częścią naszej oferty są filtry kasetowe. Mają one zastosowanie głównie jako filtry wstępnego oczyszczania powietrza w instalacjach klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i grzewczych. Wykonujemy filtry kasetowe we wszystkich rozmiarach zgodnie z zamówieniem Klienta. Oferujemy filtry kasetowe "plisowane", a także płaskie przy głębokościach ramki poniżej 48 mm oraz filtry typu Fan coil. W filtry kasetowe zaopatrujemy zarówno małe firmy, jak i duże przedsiębiorstwa różnych branż.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą filtrów kasetowych. W naszej ofercie znajdują się także filtry kieszeniowe i włókniny filtracyjne.

filtr kasetowy
Wymiar ramki
[mm]
Głębokość ramki
[mm]
Przepływ powietrza
[m³/h]
G3/EU3
G4/EU4
F5/EU5
Początkowy spadek ciśnienia [Pa]/Końcowy spadek ciśnienia [Pa]
Filtry kasetowe płaskie
596x596
25
2000
20/250
Niedostępne
Niedostępne
Filtry kasetowe plisowane typu Z-Line
596x596
48
3200
30/250
67/250
52/450
596x596
96
3900
36/250
67/250
90/450